YELKEN BAYRAK 


 

Plaj bayrakları günümüzde neredeyse her sokakta görebileceginiz bir reklam bayrağı çeşididir. Plaj bayraklarının standart ölçüleri vardır ama en çok talep edilen plaj bayrak ölçüsü 75x300 dür. plaj bayrakları raşel kumaştan üretimi yapılır .sokaklarda uzun süreli kullanılabilmesi için raşel kumaş uygundur.

Firmamızın kendi atölyesinde üretimini yaptığı 75x300 cm plaj bayrağında daima birinci sınıf baskı kalitesi ve alemünyum kamıştır. bayrakların uzun süreli kullanılması için firmamız özel olarak alemünyum kamış yaptırmakta ve özel kalın duba ile üretimini ve satışını yapmaktadır. 

Özellikle yaz aylarında her yerde karşımıza çıkan plaj bayraklarını ve diğer bayrak çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz. Plaj-Olta Bayrağı üretimini Ataşehir İçerenköy de ki fabrikamızda yapmaktayız. Plaj-Olta Bayrağı üretiminde kaliteden ödün vermeden üstün teknoloji ile imalat gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel bir ekip ile üretim yapan Plaj-Olta Bayrağı Üretim Merkezi olarak İstanbul ve tüm Türkiye' ye hizmet vermekteyiz.